Duben 2009

Rozbřesk,jak já ho miluju :)

14. dubna 2009 v 19:04 | Love D R E A M ^^ |  Myšlenky
Rozbřesk a vůbec celá Twilight sága je moje závislost.To mě rozveselý pokaždý.Když se nudim je po ruce,když chci číst doják nebo cokoliv jinýho,sáhnu jen po něm.Ani nevim proč ale podle mě je Rozbřesk nejlepší díl celý ságy.Steph mě naprosto fascinuje,zdá se jí o nádhernym klukovi na louce a ztoho si podmaní celej svět.Jenom ze snu vymyslí dokonalý příběhy lidí.Miluju Rozbřesk kvůli tomu zamotání.Kvůli tomu,že se Jacob rozhodne nebejt Samovo sluha,proto,že by Edward udělal cokoliv pro Bellu,proto,že si Bella to dítě zamiluje a nehodlá se ho vzdát i když trpí,proto,že se upíři spojí aby zachránili Renesmé.Miluju celou Cullenovic rodinu,miluju Edwarda,Alici ^^.

Veselý Velikonoce ^_^

13. dubna 2009 v 10:04 | Love D R E A M ^^ |  Deníček
Všem přeju veselý no.Pro mě moc nebudou xD.Ale ještě mě nikdo nevyšupal xP
Zejtra nejdu do školy,du k zubařce vytrhnout dva zuby,ve čtvrtek taky nejdu,pudu vytrhnout další dva.Všechno jen kvůli rovnátkám,který sama chci xP.Od rána čtu Rozbřesk,jak jinak.Se*e mě jak se Jacob otisk do Renesmé.Ale Twilight ságu stranou,že?xD.CO psát?Ráno mě vzbudil brácha-opět-stim trapnym Hody hody xD.Doufám že dneska budu mít něco v plánu a když ne,pudu ven s králíčkem x).

Myself

11. dubna 2009 v 22:09 | Já. |  Deníček
Petra, 17 y.o., live in CZE. To už asi víte.
V muzice jsem totálně závislá na 30STM, Enriquem Iglesiasovi a Nicole Scherzinger. Ale The Kooks, MUSE či drzou Pink taky neodmítnu.
Zbožňuju hokej () > Nejvíc teda Český národní tým samozřejmě, ale NHL je můj život :D New Jersey Devils, Winnipeg Jets, Montreal Canadiens. Jsem ZÁVISLÁ, ne, jako VÁŽNĚ ZÁVISLÁ na gólmanech. Pavelec, Brodeur, Mrázek, Kovář, Price, Fleury, .. můžu tu být do smrti :) Z útočníků a obránců to jsou zaručeně Patrik Eliáš, Zbyněk Michálek, Petr Průcha, Zachary Parise, ... zkrátka: hokej je dlouhá kapitola.
Zbožňuju F1, nejlepší motosport zaručeně :) A co jako, že je VC Monaka nudná, já jí zbožňuju, co jako, že se u Valencie usíná, já se jí nemůžu nabažit. Nejoblíbenější jezdec je Seb Vettel. A ne proto, že byl 2x mistr světa, to bych totiž mohla milovat třeba Schumachera nebo Raikkonena. Podívejte se na jeho suchej humor, kterej mě vždycky tak dostane, na jeho úsměv a radost když si může zajezdit.
Vlastnosti ti sou k ničemu, beztak mě nepoznáš :)